Koereigers in de Eempolder (Hugo Weenen)

Duin en Kruidberg

3 januari 2026
09:00 – 15:00 (eindtijd is indicatief)
Excursie
Inschrijving opent
21 december
Excursieleider
Yvonne Vermeulen
yvonnevermeulen@casema.nl

Een winterwandeling (10 km, grotendeels onverhard) door natuurgebied Duin & Kruidberg nabij Santpoort met kans op diverse bosvogels, wie weet een klapekster en watervogels op het Cremermeer. Een nieuwe excursiebestemming, dus we gaan het samen ontdekken. Zie voor info ook het winternummer van het Landschap Noord-Holland. Aan het eind van de wandeling is er een mogelijkheid tot horeca.

NB: er zijn 3 chauffeurs nodig, graag melden bij Yvonne Vermeulen.

NB: onze aanmeldmodule is de tel kwijt. We werken eraan en verschuiven daarom de datum van start inschrijven naar 21 december 9.00 uur.

Locatie
struikheiweg 2, Bussum, 1406 NZ

Dit evenement kan nog niet gereserveerd worden.

Lid worden

Heeft u hart voor de natuur? Word lid en sluit u aan bij een actieve gemeenschap van vogel- en natuurliefhebbers. U ontvangt vier keer per jaar ons verenigingsblad De Korhaan en krijgt toegang tot lezingen, excursies en andere activiteiten.

Stuur voor een wijziging in uw gegevens een email naar: ledenadministratie@vwggooi.conscribo.nl

Blijf op de hoogte

Mocht u zich liever alleen willen laten informeren, dan kunt u zich kosteloos inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief.

Vogelherkenningscursus

Wilt u vogels leren herkennen? Meld u aan voor onze vogelcursus! U leert de basis van vogelherkenning tijdens informatieve theorieavonden en praktijkexcursies. Perfect voor iedereen die wil starten met vogels kijken en de natuur bewuster wil beleven.